Çubuk turşusu nereden alınır?

Öncelikle Çubuk turşusu neden ve nereden alınır? Sorusuna da cevap getirmek isteriz.

Bildiğiniz turşuları unutturacak bir lezzet. Çubuk turşusu 7’den 77 ye Türkiye ve dünyada ki herkesin damak tatlarına uygun. Katkısız, doğal, patentli ve uzmanlar tarafından sağlıklı olduğunu söylenen. Bunlar Çubuk turşusu neden alınır? konusunda umarım size faydalı olmuştur.

cubuk tursusu nereden alinir

Bize; İstanbul da çubuk turşusu nerede satılır? Şu ilde veya bulunduğu il yada ilçede burada Çubuk turşusu nerede satılır? Nasıl alabilirim soruları geliyor. Bu sorulara cevap olarak; Evet İstanbul’da yada başka bir il yada ilçede bulabilirsiniz. Belki buradan bir aracı tarafından götürülmüş olabilir. Etiketinde Çubuk’un adres, telefon ve markası olması çok önemli. Zaten gerçek Çubuk turşusunu alınca farkı çok şiddetli bir şekilde fark edersiniz. Her türlü sahtekarlığa karşı sizin ve sağlığınız için Çubuk turşusunu sadece ve sadece Çubuk’tan alınması daha uygun olur kanaatindeyiz.  İstanbul, Antalya, Muğla gibi Türkiye’nin her yerine kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Gönül rahatlığıyla ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Ürünlerimizin içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Atalarımızdan bize kalan miras ile tamamen doğal ürünlerle kurup, hazırlayıp sizlerin sofrasına sunuyoruz. Temiz yürekli Anadolu insanının samimiyetine güvenebilirsiniz.

İlçemizde başta salatalık, pancar, havuç, domates, patlıcan, cin biberi, kelek, karışık, fasulye, lahana, erik, acı biber, kesme biber, acur, şalgam, soğan, mantar, kereviz, çağla, alıç, erik, ahlat, sarımsak gibi bir çok ürünün turşusu yapılıyor. Zaman zaman turşu çeşitlerini arttırmak için deneme üretimleri de yapıyoruz. Ancak bugüne kadar şeftali ve bamya turşusu yapmamıştık.

Çubuk turşusuna Türkiye’nin her yerinden talep oluyor. Turşularımızın çoğunluğunu doğal ortamda yetişen bitki ve meyve türleri oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir