Çubuk Turşusu İçin Önerilerimiz

Ev Usulü Doğal Çubuk Turşuları Tarladan Sofranıza Yolculuğu ilk elden imalattan halka her yılın taze ürünleri yapılmaktadır.

Öncelikle tek yapmanız gereken tadına bakmak, bize hak vereceksiniz. Diğer turşularla kıyaslayın farkı ve içindeki doğallığı hemen anlayacaksınız.

Ankara’nın tarım bölgesi ve yeşil ilçesi olan Anadolu’nun saf ve temiz yürekli insanlarının olduğu Çubuk’ta, kendi bahçemizden topladığımız doğal ve organik ürünlerimizi siz değerli tüketicilerimize güvenle sunmaktayız.

Çubuk Turşusunun online satış sitesi, öncelikle saf ve temiz Anadolu insanına olan güveninizle alış veriş yapmanıza olanak sağlar.

İçindekiler: Öncelikle Çubuk’un doğal eşsiz havası, kaya tuzu, sirke, su, biberiye, defneyaprağı, dereotu, limon tuzu, sarımsak, tane karabiber, doğal içme suyu

Tarım bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimizi isterseniz cam kavanoza alarak da tüketebilirsiniz. İçerisinde hiç bir katkı maddesi olmayan ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve doğaldır. Fabrikasyon olmayıp, her ailenin kendi bahçesinden üretip evinde kurduğu Çubuk Turşularını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Turşunuzu açıp tükettikten sonra ağzını tekrar sıkı kapatıp, öncelikle serin hafif karanlık ya da buzdolabında muhafaza ediniz. Hayırlı güzel günler.

Ürünlerimiz içerisinde bulunan özel olarak hazırlanan turşu suyu ile daha uzun boylu beklemektedir. Turşu suyunun uzaması ve sünmesi, doğal ürünler içerisinde salgı üretirler. Buda bar dediğimiz beyaz ya da koyu şekerli oluşan bu bar ya da beyaz katı sıvı bozulma anlamına gelmez. Nasıl gerçek doğal iyi balın zamanla katı bir hal alması, yani şekerlenme dediğimiz sert katı beyaz renk haline alması gibi. Doğal ürünlerde bu tür salgılama olayı tamamen doğaldır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir